EURTRY:

Accueil > Liens > AIDONS SOMA !

AIDONS SOMA !


Ecrit par radiomit, 2014-05-16 13:38:56


Bu akşam saat 18.30′den itibaren özel program - 
Soma maden faciası mağdurlarına bağış kampanyası

13 Mayıs Salı günü Soma’da meydana gelen korkunç facia bütün Turkiye’yi yasa boğmuştur. 300’e yaklaşan ölü sayıs acı şekilde yükselmekte.
Radyomuz başsağlığı diliyor ve meydana gelen bu faciada yaralı ve geride kalan aileler için yardım kampanyası düzenlemeyi karalaştırmıştır. Bütün radyo dinleyicilerimizden ve bizi takip eden üyelerimizden para yardımlarında bulunmalarını ve bu kampanyaya yoğun şekilde katılmalarını rica ediyoruz. Verilen yardımlar Soma’da yardım eli bekleyen ailelere gönderilecektir. Elimiz kolumuz bağlı beklemeyelim, yardım edelim, desteğimizi esirgemeyelim.

Para bağışlarınız için :

- Çekinizi radyomuzun adresine yollayınız : 22 rue Arago, 69100 Villeurbanne

- Paypal : sitemiz aracılığıyla radiomit.com
Bu akşam saat 21.00′den itibaren özel program.

AIDONS SOMA !
Campagne de dons aux victimes du drame minier de Soma

Une effroyable catastrophe minière survenue, mardi 13 mai 2014, à Soma, au nord d’Izmir, a endeuillée toute la nation turque. Le nombre des victimes qui avoisine les 300 ne cesse de grimper douloureusement.
Notre radio, qui présente ses plus sincères condoléances, a décidé de lancer une campagne d’aide aux victimes de cette tragédie abominable. Ainsi, nous appelons l’ensemble de nos auditeurs à participer massivement à cette campagne en faisant des dons financiers qui seront envoyés à Soma. La collecte des dons se fera par notre radio. Ne restons pas inactifs. Aidons.

Pour faire un don :

- Postez un chèque à l’adresse de la radio : 22 rue Arago, 69100 Villeurbanne

- Payez via Paypal sur notre site web : radiomit.com
Emission spéciale dès 21h ce soir.

Mot-clé :
Plan du site | RSS 2.0 | Copyright Turquie News 2006-2019 | Mentions légales PageRank